Poznejte náš tým zkušených trenérů, kteří jsou srdcem a duší SKIDS! 

Jsou to vášniví a nadšení profesionálové, kteří mají bohaté zkušenosti ve světě sportu. S jejich vedením a podporou se vaše děti budou cítit jako součást velké rodiny, kde se vzájemně povzbuzujeme a posouváme své limity. S humorem a trpělivostí vás naši trenéři provedou všemi sportovními dovednostmi. Zajišťují, že každý trénink je plný radosti, smíchu a nezapomenutelných okamžiků. Vaše děti budou mít to nejlepší výchozí místo k dosažení svého potenciálu a k vytvoření pevných přátelství pro celý život.


Trenér Michal Peč je skutečným všestranným talentem v našem týmu. Jako člen rady ÚFL (Úsek freestyle lyžování) má hluboké znalosti a zkušenosti ve světě lyžování. Jeho vášeň a odbornost ho přivedly k trénování juniorské reprezentace, kde se stará o vývoj a přípravu nadějných mladých lyžařů. Michal je také trenérem SPS a SCM (výběry talentované mládeže), kde pomáhá mladým talentům objevit svůj potenciál a rozvíjet dovednosti ve freestylovém lyžování. S licencí 2. třídy pro freestylové lyžování zajišťuje, že jeho svěřenci mají to nejlepší vedení a správný technický pokrok.

Jeho angažovanost nekončí pouze jako trenéra. Michal je také rozhodčím s C licencí pro národní poháry, což ukazuje jeho hluboké porozumění pravidlům a technickým aspektům sportu. Je člen rady úseku freestylového lyžování a člen rady Svazu lyžařů České republiky. 

Michal Peč

Trenér Freestyle lyžování, zakladatel SKIDS


Trenér Roman Dalecký je jedním z nejvýznamnějších a nejzkušenějších členů našeho týmu. Jako předseda ÚFL (Úsek freestyle lyžování) a také jako člen výkonného výboru Svazu lyžařů má důležitou roli ve vedení a rozvoji lyžování v České republice. Jeho vášeň a oddanost k sportu se odráží i v jeho trenérské práci, kde se věnuje juniorské reprezentaci a Akademii freestyle lyžování, předává své bohaté zkušenosti a pomáhá mladým talentům růst a rozvíjet se.

Roman se také osvědčil jako talentovaný sportovec s vlastními úspěchy. Je mistrem ČR v Big Airu, což dokazuje jeho výjimečné schopnosti a dovednosti ve freestyle lyžování. Jeho osobní zkušenosti jako bývalého reprezentanta ho přivedly k pochopení potřeb a významu individuálního rozvoje každého sportovce.

Roman je také aktivní pořadatel různých soutěží, včetně Českého poháru, MČR a Evropského poháru, což mu dává hluboké porozumění soutěžnímu prostředí a požadavkům sportovců. Jeho vedení a zkušenosti zaručují, že naše děti mají to nejlepší možné vedení a podporu v jejich lyžařském rozvoji.

Roman Dalecký

Trenér Freestyle lyžování, zakladatel SKIDS


© 2023  SKIDS -  nejlepší sportovní kroužek v celé republice.
Kontakt: skidscz@gmail.com
Všechna práva vyhrazena.
Vytvořeno službou Webnode Cookies
Vytvořte si webové stránky zdarma!